Kunstboer | Eigenwijs, kleurrijk tassenmerk

Sinds kort is het eigenwijze tassenmerk Kunstboer in handen van Susan Hupkens en haar gezin. Met z’n allen zijn ze hard aan het werk met de uitbreidingsplannen voor Kunstboer. Producten met een vrolijke kleurrijke twist, voor iedereen die niet van standaard houdt, daarvoor kun je bij hen terecht.

Zelf ontworpen tassen

Alle schoudertassen, toilettassen, rugzakken etc., voor kinderen en volwassenen, worden door Kunstboer zelf ontworpen. Daarna zorgen zij ervoor dat de producten slechts in kleine oplages gemaakt worden, zodat ze heerlijk uniek blijven. De productie vindt voornamelijk plaats in Turkije.

Het doel is om door het jaar heen telkens nieuwe items uit te brengen. Het huidige assortiment is wat meer gericht op meisjes, maar er zijn diverse damesproducten in de maak én er zijn meer jongens- en herentassen in de ontwerpfase. Dus hou hiervoor de website in de gaten!

Samenwerken | Limited edition

Bij Kunstboer staan ze ook open om te sparren met winkeliers. Over ideeën, zoals bijvoorbeeld nieuwe aanvullingen, wensen voor de collectie of misschien een limited edition alleen voor enkele winkels.

Inkopen

Momenteel worden de tassen uiteraard verkocht in tassen- en kledingwinkels, maar onder de afnemers zijn ook tuincentra en boekhandels. Kunstboer past door de eigenwijze kleurrijke uitstraling prima in diverse branches!

Met het mooie huidige assortiment en alle plannen voor de toekomst is er ook plaats voor nieuwe verkooppunten, in een stenen winkel, online of beide. Kunstboer is tegenwoordig gevestigd in Brabant, bezoek op afspraak is mogelijk. Het team is altijd goed bereikbaar via mail. Resellers kunnen zich ook direct aanmelden via de website.

Contactgegevens

Kunstboer

Website: www.kunstboer.com
E-mail: info@kunstboer.com

Thanks for sharing!

WEKELIJKSE UPDATES

REVIEWS

ZOEKEN NAAR