Portugese ambachtelijke wollen plaids | HA50

HA50 verkoopt naast de Franse terrasmeubelen ook prachtige Portugese plaids. Deze matchen met de kleurrijke meubelen. De plaids worden op oude weefgetouwen gemaakt in een klein dorpje in de bergen.

Ambachtelijke wollen plaids uit Portugal

De hoogwaardige wollen plaids van HA50 worden geproduceerd in de Serra da Estrela, het hoogste bergmassief van Portugal. In deze dunbevolkte regio heeft de verwerking van wol voor de traditionele kleding van herders een rijke geschiedenis.

De plaids worden ambachtelijk vervaardigd op oude weefgetouwen met de doubleface-techniek, wat zorgt voor een uniek en duurzaam product. Dankzij een omvangrijk archief met originele patronen en traditioneel vakmanschap ontstaat zo een schitterende collectie met tijdloos design.

Uitbreiding met katoenen plaids

Naast de wollen plaids heeft HA50 recent ook katoenen plaids toegevoegd aan de collectie van Menizas d’Aire. Deze nieuwe toevoeging biedt een frisse aanvulling op het assortiment en combineert kwaliteit met stijl, passend bij het karakter van de bestaande collectie.

Contactgegevens

HA50
Noorderhaven 50
8861 AP Harlingen
Tel.: 0517-852004 | 06-20116182

Website: www.ha50.nl
E-mail: info@ha50.nl

Thanks for sharing!

WEKELIJKSE UPDATES

REVIEWS

ZOEKEN NAAR